Producenci
Lokalizacja

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nie ma się czego bać! Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w automatykę do bram skrzydłowych

Nie ma się czego bać! Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w automatykę do bram skrzydłowych

Nowoczesne rozwiązania wśród części właścicieli domów jednorodzinnych ciągle budzą lęk, zwłaszcza jeśli chodzi o napęd do bramy wjazdowej. Obawy związane są z komfortem użytkowania, funkcjonalnością i praktycznością. Czy są słuszne? Poznaj zalety, jakie gwarantuje automatyka do bram przesuwnych i zrób kolejny krok w stronę nowatorskich technologii!

Najczęstsze niepokoje

Właściciele domów jednorodzinnych jako najczęstsze niepokoje wskazują obawę przed awarią. Oczywiście – takie się zdarzają. Zdecydowanie nie jest to jednak powód do rezygnacji z automatyki bramy. Sprawdź, jakie uszkodzenia mogą się pojawić i przekonaj się, że nie są poważne. Dodatkowo, co najważniejsze – naprawdę łatwo można ich uniknąć lub z pomocą serwisu szybko usunąć!

- Częstą awarią, zwłaszcza zimą, jest uszkodzenie zawiasów lub napędu bramy skrzydłowej. Warto pamiętać, że ryzyko jest tym większe, im częściej decydujesz się wykorzystać automatycznie otwierane skrzydła jako sposób na szybkie odśnieżenie podjazdu! Prawidłowo użytkowana brama będzie działała bezawaryjnie.

- Obawa przed spaleniem napędu bramy skrzydłowej także bywa przyczyną rezygnacji z takiego rozwiązania. Zupełnie niesłusznie! Prawidłowo dobrany napęd do rozmiaru i ciężaru bramy zdecydowanie podniesie komfort jej użytkowania, bez ryzyka spalenia.

- Nieprawidłowości w działaniu automatyki do bram skrzydłowych, chociaż często budzą obawy, jeszcze częściej są wynikiem zaniedbań. Pamiętają o regularnej konserwacji urządzenia i czyszczeniu fotokomórek, możesz mieć pewność, że całość będzie działała bez zarzutu!

Troska o komfort użytkowania

Decydując się na automatycznie otwieraną i zamykaną bramę, możesz mieć pewność, że poczucie komfortu i bezpieczeństwo przebywania w domu zdecydowanie wzrośnie. Poznaj doskonałą automatykę do bram skrzydłowych i wybierz wariant dostosowany do Twoich potrzeb. Pamiętaj, by zwrócić szczególną uwagę na odpowiednie dopasowanie napędu do wymiarów i ciężaru bramy, intensywności eksploatacji i szybkości otwierania.

Automatyka NICE dla bram posesyjnych

Jeśli szukasz niezawodnego rozwiązania dla posesji jednorodzinnej lub szeregowej, postaw na automatykę NICE dla bram skrzydłowych posesyjnych. Pojawiające się linie produktów wyróżniają się określonymi cechami, pozwalając Ci wybrać wariant maksymalnie dostosowany do Twoich potrzeb. Postaw na nowoczesną automatykę do bram skrzydłowych z serii RUBUS, dedykowaną bramom posesyjnym i ciesz się maksymalną swobodą i komfortem użytkowania. Wysoka odporność na intensywną eksploatację pozwala na montaż także we wspólnotach mieszkaniowych.

Napęd do bramy skrzydłowej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl