Producenci
Lokalizacja

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Komfort i wygoda - poznaj zalety automatyki do bram

Komfort i wygoda - poznaj zalety automatyki do bram

Automatycznie otwierana brama albo drzwi garażowe nie dziwią już nikogo. Wygodne i komfortowe rozwiązania nie dotyczą już tylko dużych firm - coraz częściej decydują się na nie właściciele domów jednorodzinnych. Co sprawia, że automatyka do bram cieszy się tak dużą popularnością i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Pomoc w codziennym życiu - poznaj zalety bram automatycznych

Brama i drzwi garażowe otwierane zdalnie to propozycja dla każdego. Maksymalne ułatwienie codziennego życia docenisz zwłaszcza wtedy, gdy nie będziesz musiał opuszczać pojazdu w czasie mocnej ulewy albo burzy. Automatyka do bram to doskonałe rozwiązanie dla osób starszych lub wychowujących małe dzieci. W pierwszym przypadku niewielki przycisk zwolni seniora z konieczności otwierania ciężkiej bramy, a w drugim - zapewni maluchom bezpieczną zabawę na podwórku.

Poznaj wszystkie możliwości!

Zanim zdecydujesz się na zakup i montaż zestawu do zdalnego otwierania bram, dowiedz się, jakie dodatkowe funkcje może on spełniać. Praktycznych i wygodnych rozwiązań jest naprawdę dużo!

- Jeśli cenisz sobie innowacje, warto zdecydować się na bramę automatyczną, otwieraną za pomocą telefonu komórkowego! Maksymalne wykorzystanie możliwości smartfona to propozycja dla najbardziej wymagających.

- Pamiętaj, że to brama ma odpowiadać na Twoje potrzeby - wybierz automatykę do bram pozwalającą na niepełne otwarcie się skrzydeł. Tak zwana opcja „furtki” jest naprawdę praktyczna.

- Warto zdecydować się na zaprogramowanie więcej niż jednego tylko pilota. Dzięki temu każdy z domowników będzie mógł swobodnie dostać się do środka.

Prawidłowa instalacja automatyki? Koniecznie zdaj się na profesjonalistów!

Zdecydowałeś się na własny zestaw automatyki do bram? Mimo że instrukcja montażu wygląda bardzo prosto i przejrzyście, warto zaufać profesjonalistom. Takie rozwiązanie nie tylko pozwoli Ci uzyskać pewny efekt i bezpieczną pracę bramy, ale także utrzymać warunki gwarancji - niestety, pomimo wysokiej niezawodności i efektywności, nawet najlepszy sprzęt ulega awariom.

Konserwacja i serwis

Pamiętaj, że brama otwierana zdalnie, wymaga szczególnej uwagi, a w razie potrzeby - profesjonalnego serwisu. Dbaj o nią zwłaszcza zimą, usuwając nadmiar śniegu, zanim uruchomisz otwieranie się skrzydeł. W przypadku awarii lub mniejszych problemów z działaniem, należy niezwłocznie zgłosić problem producentowi. Pamiętaj, że samodzielna ingerencja w produkt uniemożliwi Ci złożenie reklamacji.

Automatyka do bram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl