Producenci
Lokalizacja

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Jakie korzyści niesie ciepły montaż po zamontowaniu okien?

Jakie korzyści niesie ciepły montaż po zamontowaniu okien?

Jakie korzyści niesie ciepły montaż po zamontowaniu okien?

Podążając za nowoczesnymi rozwiązaniami, wybieramy te, które mają realny i przede wszystkim pozytywny wpływ na komfort codziennego życia. Przekonaj się, jakie korzyści niesie ciepły montaż po zamontowaniu okien i zdecyduj, jakie rozwiązanie wybierzesz, wymieniając lub montując okna – tradycyjne, oparte na piance montażowej, czy nowoczesne, warstwowe?

 

Czym jest montaż wielowarstwowy?

Stosunkowo nowy, ale popularny montaż wielowarstwowy to doskonały sposób na zatrzymanie ciepła we wnętrzu budynku. Wiąże się z inwestycją w okna energooszczędne oraz ich prawidłowym montażem – nawet niewielka nieszczelność sprawi, że nie będą one miały racji bytu, ponieważ na skutek wilgoci stracą swoje właściwości. Ciepły montaż po zamontowaniu okien daje pożądane efekty – zapewnia doskonałe uszczelnienie, a wykorzystanie folii izolacyjnej zapobiega powstawaniu mostków termicznych.

 

Bezproblemowy montaż konsol

 

Na czym polega montaż wielowarstwowy?

Montaż wielowarstwowy, jak sama nazwa wskazuje, polega na zastosowaniu kilku, a konkretnie trzech warstw podczas montowania okien energooszczędnych. Warstwy uszczelniające, środkowa, zewnętrzna i wewnętrzna, mają do spełnienia właściwe sobie zadania.

Warstwa zewnętrzna, czyli paroprzepuszczalna, chroni izolację przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, szczególnie intensywnego deszczu i wilgoci, powstaje na skutek właściwego zastosowania odpowiedniej folii oraz kotew, wykorzystanych na etapie montażu.

Warstwa środkowa to nic innego jak warstwa termiczna. Musi być niezwykle szczelna, dlatego tak ważne jest precyzyjne wypełnienie przestrzeni powstałej pomiędzy ścianą a ramą montowanego okna.

Warstwa wewnętrzna pełni podobną rolę, jak zewnętrza, jednak chroni konstrukcję przed wilgocią od wewnątrz. W tym wypadku wykorzystuje się taśmę paroszczelną.

 

Innowacje

Decydując się na okna energooszczędne, wybierz profesjonalne, polskie konsole okienne, które charakteryzują się płynną regulacją, przeznaczoną do ciepłego montażu także dużych i ciężkich okien. Zastosowanie tego rodzaju rozwiązania technicznego umożliwia maksymalne wsunięcie montowanego okna, pozwalając Ci zupełnie zrezygnować z dodatkowych konstrukcji wspornych. Ciepły montaż po zamontowaniu okien z wykorzystaniem proponowanych konsoli, skutecznie zapobiega wydostawaniu się ciepła na zewnątrz budynku.

Polskie konsole, produkowane przez naszą firmę Ireneusz Kozłowski S.A., znalazły zastosowanie w realizacji dużych inwestycji – ciepły montaż okien zastosowano w szpitalach i blokach, a stosowane przez nas, innowacyjne rozwiązania pozwoliły podjąć współpracę z ważnymi firmami.

Innowacyjne rozwiązania to Twój komfort, dlatego warto je stosować. Pamiętaj, że decydując się na polskie produkty od lokalnych przedsiębiorców, wspierasz rynek krajowy. Zaufaj doświadczeniu, które budowaliśmy ponad 60 lat. Jako firma, pozostajemy otwarci na Twoje propozycje, oferując realizację indywidualnych zamówień.

Szeroka gama konsol

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl