Producenci
Lokalizacja

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Dlaczego automatyczny mechanizm do bramy jest czymś, czego potrzebujesz w swoim domu?

Podczas budowy domu i w trakcie jego urządzania, z pewnością sięgasz po wiele wygodnych rozwiązań. Ich zadaniem jest ułatwienie Ci życia, poprzez wykonywanie części czynności za Ciebie i usprawnianie funkcjonowania w przestrzeni mieszkalnej. Jednym z ważniejszych udogodnień, na które warto się zdecydować, jest mechanizm do bramy garażowej oraz wjazdowej. Wystarczy kilka dni, byś przekonał się, że takie ułatwienie to strzał w dziesiątkę.

Mechanizm do bramy

Każda brama, która otwiera się automatycznie, po naciśnięciu guzika w pilocie, znacznie ułatwi Ci życie. Przekonasz się o tym wielokrotnie, wjeżdżając na posesję i opuszczając ją. W przypadku bramy zewnętrznej nie musisz każdorazowo wysiadać z auta. Takie rozwiązanie sprawdza się szczególnie w miejscach, w których wjazd na posesję znajduje się bezpośrednio przy drodze. Wystarczy przecież, że naciśniesz odpowiedni guzik, a brama otworzy się w kilka chwil. Lecz także w każdym innym przypadku to dobry i sprawdzony sposób na otwarcie i zamknięcie ogrodzenia.

Automatyka Twojej bramy nie jest zależna od jej rodzaju. Oznacza to, że zarówno bramy skrzydłowe, jak i przesuwne, mogą posiadać mechanizm do bramy ułatwiający Ci życie. Także wtedy, gdy chcesz wpuścić kogoś na swój teren, bez konieczności wychodzenia z domu. Automatyczna brama wykona za Ciebie całą pracę.

Brama garażowa, która nie przeszkadza

Niezależnie od tego, czy Twój garaż znajduje się w bryle budynku, czy obok niego, potrzebujesz do niego bramy garażowej. Decydując się na automatyczny mechanizm do bramy, umożliwiasz sobie wjazd i wyjazd wygodniejszy, niż myślisz. Zimą wsiadasz do ciepłego auta, które stojąc w garażu nie wychładza się tak bardzo. Latem nie musisz narażać się na wysokie temperatury i duchotę. Wsiadając do auta prosto z domu, możesz od razu rozpocząć podróż. Jeden guzik otworzy za Ciebie, a potem zamknie bramę.

Tego rodzaju mechanizmy do bramy mają jeszcze drugie zabezpieczenie, na wypadek awarii prądu lub popsucia się mechanizmu. Działają one ręcznie, za pomocą klucza, jednak to rozwiązanie sprawdza się w sytuacjach krytycznych. Na co dzień takie sytuacje się nie zdarzają, pozwalając Ci cieszyć się wygodą i korzystać z możliwości, jakie otwiera przed Tobą technologia.

Bezpieczeństwo w trakcie użytkowania

Nowoczesne mechanizmy do bramy posiadają wmontowane systemy bezpieczeństwa. Nie chodzi tu jedynie o blokadę antywłamaniową, taką jak w przypadku bram garażowych, ale przede wszystkim o możliwość wyczuwania przeszkody. Dzięki temu unikniesz zgniecenia, gdyż brama zatrzyma się lub uruchomi bieg wsteczny, jeśli wyczuje, że coś stoi jej na drodze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl