Producenci
Lokalizacja

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Automatyka do bram skrzydłowych - prosty sposób na proste życie!

Automatyka do bram skrzydłowych - prosty sposób na proste życie!

Brama otwierana automatycznie to nie tylko doskonałe rozwiązanie, zgodne z aktualnymi trendami, ale przede wszystkim - rozsądna inwestycja w przyszłość. Jakie korzyści gwarantuje automatyka do bram skrzydłowych i dlaczego warto dać się namówić na takie rozwiązanie?

Warto skorzystać z możliwości nowych technologii!

Jeśli ciągle wahasz się, czy warto skorzystać z możliwości, jakie gwarantuje montaż właściwej automatyki do bram, poznaj nasze argument.

- Brama otwierająca się bez Twojej pomocy to propozycja dla tych, którzy cenią sobie maksymalny komfort i wygodę. Doskonale sprawdzi się także w przypadku osób starszych, często niemających sił, by otwierać ciężkie skrzydła bramy.

- Automatyka do bram to doskonały sposób na zwiększenie bezpieczeństwa posesji. Włamywaczowi znacznie trudniej będzie rozprawić się z bramą otwieraną za pomocą pilota.

- Zamknięta brama automatyczna to pewność, że bawiące się na podwórku dzieci nie wyjdą poza ogrodzenie.

- Decydując się na bramę automatyczną, zdecydowanie podnosisz prestiż posesji, sprawiając, że wydaje się być niemal luksusowa.

Automatyka do bram skrzydłowych - jak wybrać odpowiedni zestaw?

Wybór odpowiedniej automatyki do bram skrzydłowych nie należy do skomplikowanych. Sprawdź, co musisz wiedzieć, by wybrać produkt wysokiej jakości i cieszyć się jego funkcjonalnością i niezawodnością przez kolejne lata.

- Długość ramienia siłownika do napędu jest uzależniona nie tylko od długości skrzydeł bramy. Ważne są także pozostałe wymiary - wysokość, szerokość i grubość, określone dla każdego skrzydła osobno.

- Należy także zwrócić uwagę na jakość i wagę materiałów, z jakich została wykonana brama.

- Istotne jest także określenie sposobu eksploatacji - mechanizmy do użytku domowego będą się różniły od tych dedykowanych firmom.

Producenci, którym warto zaufać

Decydując się na automatykę do bram skrzydłowych, warto skorzystać z oferty przygotowanej przez wiodących producentów. Jakość poświadczoną wieloletnią obecnością na rynku zagwarantują Ci produkty BENINCA oraz NICE. Pamiętaj jednak, że gwarancja producenta nie uchroni bramy przed negatywnymi, ale naturalnymi skutkami eksploatacji. Sprawdź, jak prawidłowo dbać o bramę automatyczną, by cieszyć się jej funkcjonalnością przez długi czas!

Konserwacja bramy automatycznej

Brama automatyczna, podobnie jak cała masa innych urządzeń, wymaga odpowiedniej i regularnej konserwacji, zwłaszcza zimą. Podstawowa zasada mówi, by nie traktować jej, jak prostego sposobu na usunięcie zasp śniegu z podjazdu. Całą resztę zostaw profesjonaliście, pamiętając o konsekwentnych przeglądach.

Napęd do bramy skrzydłowej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl